INDEKS KONCERTOWY

2tm2,3 (akustycznie) 5 
2tm2,3 4
7 w Nocy 1
AC\DC 1
Acid Drinkers 1
Afterlife 1
Alameda 4 1
Art of illusion 1
Adam Nowak & Akustyk Amigos 1
Ania Rusowicz 1
Anthrax 1
Apostolis Anthimos Trio 2
Armia 14 
&jazz 2
Bachorze + Paweł Szpura & Hubert Zemler 1
Barbara Borowicz 1
Bastarda 4
Bomb 1
Bąkowski & Kowalewki Blues Duo 1
Becaye Aw 3
Beltaine 1
Bemehoth 1 
Bernard Allison 1
Big Cyc 1 
Big Stan Band 1
Biliana Voutchkova 1
Black Sabbath 1
Black Snow 1
Blindside Blues Band 1
Blue Wave Band 1
Blues Boat (Kordylewski / Siemienas / Kubiak / Ślużyński / Wróblewski) 2
Blues Boat & Hot Lips 1
Blues Brothers 1
Blues Solution 3
Bobbie Mercy Olivier + Wielka Łódź 2
Boogie Boys 1
Boogie Chilli 28
Bożek / Mazur 1
Brygada Kryzys 1 
Budzy & Gero 1
Budzy Solo 8
Burklawt 1 
Cadena 2
Canned Heat 1
Carrier / Gadecki / Bożek / Lambert 1
Casual Friday 1 
Chip Chop 1
Christopher Chaplin / Luma Launisch 1
Coma 2 
Combichrist 1 
Company 1
Cree 2
Crossfyre 1
Cukier 1
Cukunft 2
Czarny Pies 1
Daga Górna 1
Downhill Cosmos Tigers 1
Dalbergia Duo 1
Deadline 1 
Deep Purple 1
Deleted 1 
Dezerter 1
Disperce 1 
Division By Zero 1 
DKV Trio + Joe McPhee 1
Dominik Bukowski Quartet 1
Dr Blues Soul Revision Band 1
Dream Theater 2
Drużyna Poznańska 1
Dudley Tuft 1
Dymny / Doskocz / Govaert 1
Doskocz / Lisle 1
Doskocz / Kurek 1
Dżem 4
Edi Nulz 1
The Electrics 1
El Bicho 1
Elements 1
Ensemble Tuning 2
Eric Chenaux 1
Eric Singer Project 1
Eugeniusz Kowalski 1 
Evan Parker / Matt Wright / Peter Jacquemyn 1
Ewa Guzowska / Małgorzata Sajna Mataczyńska / Tomasz Lisiecki 1
Flowing Canoe 1
Ewelina Rajchel + trio Piotra Kałużnego 4
Farben Lehre 2
Feecho 1
Ferran Fages / Doskocz & Trilla / Alex Reviriego 1
Filip Bies II Shizuka Okumura II Jacek Kortus 1
Fill 1 (koncert festiwalowy)
Fingerstyle Blues Trio 7
Fingerstyle Bob 2
Focus 1
Fraktale 2
Free Blues Band 1
Friend ‘n’ Fellow 1
From First To Last 1 
Good Ol’ Boys 4
Gerard Nowak solo 2
Gburek / Giżycki / Aleksandrowicz 1
Gerry Jablonski & The Electric Band 21
Gerry Jablonski & The Electric Band & Józef Skrzek 1
Gołębiewski/Oleszak 2
Gołębiewski/Shenoui 1
Goya 1 (jako support)
Grażyna Łobaszewska 2
Gruff 1
Grupa w składzie 1
Grzechy Naszych Ojców 1 
Habakuk 2  
Hati 1
Heaven & Hell 1
Hizbut Jamm 1
Hey 2  
Highway 1
Homo Ludens 1
Hania Piosik solo 1
Homo Twist 3
Hot Water 1
How Town 1
Hubert Zemler solo 1
Humo Race & Michelangelo Russo 1
Indianer 2
Innercity Ensemble 1
Innes Sibun 1
IPT (Wójciński/Bańdur/Gucik) 1
Ireneusz Dudek i Shakin’ Dudi 1  
Iron Butterfly 1
Io 2
Izotop 4
Jachna / Mazurkiewicz / Buhl 2
Jachna / Chojnacki 1
Wojtek Jachna / Jon Dobie / Piotr Mełech / Rafał Gorzycki 1
Jan Gałach Band 1 (jako support)
Jan Jelinek 1
Jan Młynarski 1
Jane’s Addiction 1
Jaw Raw 1
Jaząbu 1
Jean-Luc Ponty / William Lecomte 1
Jethro Tull 2
Jimmy Burns & The Chicago Blues 1
Jimmy Burns & Mark Gitar 1
JJ Band 1
Joe Satriani 1
Joscho Staphan 1
Jozef van Wissem 1
Józef Skrzek / Krzysztof Piasecki / Michał Dziewiński 1
Józef Skrzek 4
Jacek Buhl / Piotr Dąbrowski 1
Joanna Duda 1
JRM 1
Judas Priest 1
Kajetan Drozd Acustic Trio 1
Kapela Niwińskich II Kapela Gołoborze 1
Kasa Chorych 2
Kasai 2
Kazuhisa Uchihashi & Sławek Janicki 2
Kazuisa Uchihashi & Adrey Chen 1
Kim Simonds Savoy Brown 1
Kirszenbaum 1
Kismet Ryding 1
KISS 2
Kluwak-Sobolewska / Kosarga / Krysiak 1
Kluwak-Sobolewska / Budzyńska / & Trombo Quartet 1
KNŻ 3
Kobranocka 1
Kostrzewski Projekt 1 
Kodian trio 1
Kronos Quartet 1
Krzysztof Penderecki 1
Krzysztof Zalewski 1
Ksawery Wójciński 1
Ksawery Wójciński / Marek Kądziela 1
KSU 3
Kulisz & Kielak 1
Kult 6 (w różnych konfiguracjach)
LAM: Wacław Zimpel / Krzysztof Dys / Hubert Zemler 1
Lao Che 6
Last Minute 1
Layla Zoe 1
LeBurn Maddox 1
Lech Janerka 2
Lena Piękniewska 1
Liquid Lunch 1
Lord Bishop Rocks 2
Los Potatos 1
Lost Education 3
LOTTO 4
Lotyń 1
Luxtorpeda 3 
LXMP 1
Łoskot 2
Maciej Maleńczuk i Psychodancing 1
Maciej Maleńczuk solo 1
Magda Moyo 1
Magda Piskorczyk 1
Main Haus 1
Malediwy 3
Maleo Reagge Rockers 4 
Małgorzata Ostrowska 1
Maniucha i Ksawery 2
Mantis Mash 1 
Marcin Masecki 1
Marek Pospieszalski Quartet 1
Margines 2
Mary Poppins 1
Masecki / Majewska 1
Masecki / Rogiewicz 1
Mateusz Pospieszalski Quintet 1
Mateusz Pospieszalski trio 1
Mateusz Pospieszalski & Joanna Duda 1
Mauricio Takara + Baoba Stereo Club 1
Mazurkiewicz / Trilla / Mełech 1
Mazurkiewicz solo 1
Mazzoll / Knade 1
Mazzoll & Arhythmic Perfection + Kazuhisa Uchihashi 1
Mazzoll & Arhythmic Perfection 1
Mazzoll & No Quartet 1
Muzyka naszych czasów III (przegląd pod patronatem C.M. im K. Pendereckiego)
Mech 2 
Megadeth 1 
Mełech / Wińczyk 1
Mełech / Królikowski / Majewski / Buhl 2
Meccore String Quartet 1
Moniuszko String Quartet 1
Metallica 3
Michael Gira 1
Michael Zerang & The Blue Lights 1
Michael Zerang solo 1
Mikołaj Trzaska solo 3
Miller Anderson 1
Mind Twister 1 
Michał Górczyński & Buba Kuyateh 1
Michał Górczyński / Ksawery Wójciński 1
Miracle 1 
Mitch & Mitch 2
Mokrofon 1 
Moreland & Arbuckle 1
Moskwa 1
Mother Urano 1
Myslovitz 1 
N.A.K. (Kochan/Wania/Somsen) Trio 1
Natalia Niemen 1
Nazareth 1
New Model Army 1
Nick Simper & Nasty Habits 1
Nico ZZ 1
Nie Nein Нет 1
Niebo 1
NIN 1
Nobject (Mazur / Trilla / Kuchen) 1
Nova Energia (Ania Broda / Szymon Siwierski / Maciej Pruchniewicz) 1
O.S.T.R. 1
Obstawa Prezydenta 2
Ola Bilińska i Libelid 1
Olbrzym i Kurdupel 3
Oleszak / Jorgensen / Jackobson 1
Old Wave 1 \
Oleś Duo 1
Onyx 5
Orange Goblin 1
Orange Trane 2
Orkietra Tanio 1
Osjan 2
Ozric Tentacles 1
Ozzy Osbourne 1
Paranoya 1
Partyzant 2
Paweł Doskocz solo 1
Paweł Mykietyn 1
Paweł Szamburski solo 4
Paweł Szamburski / Michał Bryndal 1
Paweł Szamburski / Piotr Mełech 1
Paweł Szamburski / Paweł Szpura / Mark Tokar 1
Pere Ubu 0.5
Peter Gabriel 1
Peter Jacquemyn solo 1
Phicus 1
Pidżama Porno 1
PIGS 1
Pilarska / Kownacki / Gulotta 1
Pilokatobaza (Szpura/Zelmer) 1
Pink Freud 2
Piotr Mełech / Jacek Mazurkiewicz 1
Piotr Mełech / Wojtek Więckowski 1
Piotr Scholtz Poznań Jazz Project 1
Pivo 1 
PJ Harvey 1
PKB 1
Pogodno 1 (jako support)
Pokusa (Olter / Bryndal / Kryszk) 1
Polski Piach 3
Powerhouse Sound 1
Polonka (Górczyński / Młynarski / Zabrodzki) 1
Poznańska Orkiestra Improwizowana 2
Poznańskie Trio Fortepianowe (Laura Sobolewska / Anna Ziółkowska / Monika Baranowska) 1
Projekt Wróbel (Wróbel/Licak/Grzesiuk) 1
Pudelsi 1
Puma i Jego Zona 1
Purusha 4
Qbeck 2
Quantum Trio 1
Radiohead 1
Rafał Gorzycki / Marek Malinowski 1
Rammstein 2
Raphael Rogiński / Olga Mysłowska / Sebastian Witkowski 1
Raphael Rogiński / Paweł Szpura / Mamadou Ba 1
Raphael Rogiński & Natalia Przybysz 1
Raphael Rogiński & Svietlana Nianio 1
Raphael Rogiński solo 6
Ray Wilson 1
Rayan McGarvey Band 1 \
Raz Dwa Trzy 3
Red Phone 2
Renata Przemyk 1
Retarders (Kryszk, Cirocki, Kasperek) 1
Rimbaud 2
Riverside 2
Robert Kordylewski 3
Roger Waters 2
Roll & Tumble Blues Duo 1
Rootwater 1 
Rush 1
Rust 4
Rychlicki / Gołębiewski 1
Rychlicki / Król 1
Saagara 1
Janicki / Uchihashi / Buchanan / Nooan / Dobie 1
Sainkho Namtchylak & Sławek Janicki 1
Saliska Band 1
SBB 7
Sed Contra Ensemble 1
Strycharski / Kacperczyk / Szpura 1
Shofar 5
Shy Albatross 3
Sundial 1
Simply Blue Band 6
SjöGREN (Hanna Piosik & Mateusz Rosiński) 1
Super Orfeo (Paweł Maciak) 1
Skaldowie 6
Slade 1
Slayer 1
Smokie 1
Smutne Piosenki 1
Snake Charmer 1
Snowman 1
Soul Catchers 1
Sound Island: Trzaska / Bukelman / Masel / Sanders 1
Southern Cross 1
Spaceman 2
Spontaneous Chamber Music (Olak / Zakrocki / Wielecki) 1
Starguardmuffin 1
Steven Wilson 1
Strefa zagrożenia hałasem 1
Studencki koncert kompozytorski / 17.02.2017 / AM w Poznaniu 1
Swans 2
SZA 1
SzaZa + Lost Education 1
SzaZa 2
Szymon / Maurycy / Ksawery Wójcińscy 1
Ścianka 1
Śląska Grupa Bluesowa 2
Śmierć i Łzy 1
Ślina 1
Taking Down 1 (jako support)
Ten Years After 2
Teo Olter solo 1
Tequila 1
The Brew 1
The Colors + Marek Napiórkowski 1
The Soundrops 9
The Sweet 1 
The Watch 1
Tipsy Drivers 3
Toledo / Orzechowski / Więcek / Miśkiewicz 1
Tom & Ebony Faces 1
Tomasz Gwinciński & Han Beninnk 1
Tomasz Gwinciński solo 1
Tomasz Stańko 2
Trupia Czaszka 1 (jako support)
Trzaska / Mazur / Jørgensen 1
Trzaska / Mazurkiewicz / Szpura 1
Trzaska / Oleszak / Gołębiewski 1
Trzaska / Bożek 1
Tsigunz Fanfara Avantura 1
Ufki Bobowki Duo 1
Uncle Acid & The Deaadbets 1  
Vandermark / Tokar / Kugel 1
Vandermark / Trzaska / Górczyński 1
Vincent Chansey Group 1
Virgin Snatch 1 
Voo Voo 22
Wacław Zimpel solo 1
WIDE (Gadecki, Bożek, Lambert, Carrier) 1
Waglewski / Łęczycki 1
Waglewski Fisz Emade 1
Waldemar Rychły / Elżbieta Rojek / Mandar Purandare 3
Waldemar Rychły & Dominika Dołżyńska 1
Waldemar Rychły / Pune trio 1
Waldemar Rychły z zespołem 11
Wielka Łódź + Leszek Cichoński 1
Witold Oleszak 1
Wielka Łódź 7
Wojciec Karolak / Piotr Baron / Marek Napiórkowski / Antoni Dębski / Adam Czerwiński 1
Wojtek Klich Band 2 (w różnych konfiguracjach)
Wojtek Mazolewski [Chaos Pełen Idei] 2
Wojtek Mazolewski Quintet 2
Wojtek Więckowski / Jeff Gburek 1
Wojtek Więckowski / Piotr Woźniak 1
Wojtek Więckowski 9
Więckowski / Fetler / Pellan / Raude / Slovinsky / Królikowski 1
Wolna Sobota 6
Wovoka & Free People Tribe play Moondog 1
Wovoka 5 (w różnych konfiguracjach)
Wójciński / Szmańda Quartet 1
Wrocławskie Trio Perkusyjne: Aleksandra Gołaj / Michał Jedynak / Aleksander Wnuk 1
Xiu Xiu 1  
Zacier 1 
Zakopower 1
Zielone Żabki 1
Żuki 2
Żywizna (Rogiński / Lenarcik) 2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s